PL EN RU

O firmie

Maverick to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie pochłaniaczy, zajmując tym samym pozycję lidera, który dba o Państwa towar w czasie transportu lądowego oraz morskiego. Firma wywodzi się z Poznania i szczyci ponad 20-letnią historią.

Nasze produkty pochłaniające wilgoć znajdują szerokie zastosowanie w sektorze przemysłowym. W naszej ofercie zabezpieczeń znajdują się zarówno rozwiązania dla transportu, jak i długookresowego magazynowania, a także środki ochronne niezbędne na różnych etapach procesu produkcyjnego.

Naszą misją jest dostarczenie wysokiej jakości pochłaniaczy, które chronią przed wilgocią wszelkiego rodzaju produkty. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić profesjonalną jakość obsługi, maksimum wygody i konkurencyjne ceny. Starania te wyrażone są w naszej misji: wyznaczanie standardów w doborze odpowiednich rozwiązań chroniących przed wilgocią produkty naszych klientów.

Działamy na rynku przedsiębiorstw przemysłowych, a naszymi klientami są firmy z branży farmaceutycznej, elektronicznej , spożywczej, obuwniczej, motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej oraz zbrojeniowej. Swoją pozycję na rynku i uznanie klientów, firma zawdzięcza realizowanej polityce jakości, wdrażaniu innowacyjnych produktów oraz pracownikom, którzy ją tworzą – zaangażowanym, pełnym pasji specjalistom.