PL EN RU

Pochłaniacze wilgoci

Pochłaniacze wilgoci

Pochłaniacze wilgoci wykorzystujemy w celu usunięcia wilgoci z zamkniętych opakowań oraz do ochrony wrażliwych na wilgoć towarów podczas długotrwałego magazynowania i transportu.

 

Działanie pochłaniacza wilgoci polega na absorpcji wilgoci z otoczenia produktu; dokonuje się to poprzez utrzymywanie temperatury punktu rosy poniżej temperatury powierzchniowej, co zapewnia właściwe warunki podczas transportu bądź magazynowania wyrobów.

 

Pochłaniacz wilgoci dostępny jest w różnych wielkościach i z różnymi granulatami, w zależności od tego, jaki produkt chcemy zabezpieczyć, na jak długo i w jakim rodzaju i wielkości opakowania.

 

Pochłaniacz wilgoci dostępny jest w formie:

Transport, jak i magazynowanie wyrobów niemal każdej gałęzi przemysłu wymaga ochrony przed wilgocią. Dlatego w swojej ofercie mamy zarówno pochłaniacze kontenerowe jak i pochłaniacze w saszetkach do wykorzystania w bezpośednim kontakcie z zabezpieczonym produktem. Współpracujemy z wieloma branżami, a swoje produkty polecamy w szczególności firmom zajmującym się produkcją okien, lotnictwem, branży chemicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej oraz farmacji.

W naszej ofercie znajduej się szeroka gama pochłaniaczy wilgoci dostosowanych specjalnie do Państwa potrzeb.

 


Pochłaniacze wilgoci Maverick dzięki

  • produktom najwyższej jakości
    (spełniającym standardy przemysłowe zgodnie z normami takimi jak DIN 55473, MIL 3464E, NFH00320)

  • pracy kompetentnego i wyspecjalizowanego personelu

  • wieloletniemu doświadczeniu w produkcji pochłaniaczy

… stanowią prawdopodobnie najlepszą ofertę na rynku pochłaniaczy

Glinka bentonitowaSilica gelSito molekularne